Від негоди потерпають мешканці Австралії

  Від негоди потерпають мешканці Австралії. На сході країни - вирує потужний циклон. Він приніс грози та сильні шквали вітру у штат Квінсленд. Найбільше постраждали околиці міста Брисбена. Там через сильні зливи - почалися паводки.

  Підтоплені - десятки будинків, свої домівки полишили сотні мешканців. Висока вода заблокувала автомагістралі, відрізала від навколишнього світу кілька населених пунктів. Мешканців регіону - влада закликала уникати незапланованих поїздок та не паркувати авто під деревами і лініями електропередач. Оголошено штормове попередження. Метеорологи застерігають: найближчими днями - погода не поліпшиться. Від повеней потерпають і на Фіджі. Там  жертвами негоди стали вже двоє людей. Вулиці міст - під півтораметровим шаром води. Школи і установи закриті, оселі втратили сотні людей.

  Речник місцевої адміністрації міста Нада: "Для тих, хто вимушений був через повені полишити домівки влада організувала спеціальні евакуаційні центри. Там люди можуть перечекати, допоки вода не спаде".

  Турист: "Туристів, що прибувають на Фіджі відпочити - відразу відправляють назад. Просто кажуть: вибачте, але дістатися до вашого готелю неможливо, вам доведеться повернутися туди, звідки ви прилетіли". 

  Попередній матеріал
  Із затонулого лайнера Коста Конкордія почали відкачувати пальне
  Наступний матеріал
  Нові санкції проти Ірану запроваджують США
  Теги: