Дефіцит бензину
Дефіцит бензину 5 канал

Велика Британія зіткнулася з дефіцитом бензину – як реагують місцеві

Читайте по-русски
Понад 5 тисяч заправних станцій заявили – їхні цистерни порожні

Логістична катастрофа: у Великій Британії через відсутність водіїв бензовозів та нафтових танкерів бракує пального на АЗС. Понад 5 тисяч заправних станцій заявили – їхні цистерни порожні.

Британський уряд обіцяє найближчим часом знайти близько 150-ти кермувальників. Зокрема, планують залучити військових. Тож армію перевели "в режим очікування". Ці водії доставлятимуть бензин до АЗС у всій країні. Про це у Твіттері написав міністр енергетики Квазі Квартенг.

Раніше більшість далекобійників, які привозили паливо з нафтопереробних заводів на заправки, приїздили працювати до Великої Британії зі Східної Європи. Проте після виходу країни з ЄС вони втратили роботу. Брак палива частково спричинила паніка. Британці масово скуповували бензин, побоюючись його дефіциту.

"Це жалюгідно. Я їду на роботу, а бензину – на кількадесят кілометрів. Там, де я живу, – я не зміг купити пального. Приїхав сюди – і ось черга", – обурюється водій.

"Я буквально шукаю бензин уже три дні. Цілі вихідні – не було бензину, нуль. І ми катаємося довкола, щоб відвезти дитину в школу і одночасно купити десь пального", – розповідає водійка в Британії.

"Мені потрібне пальне. Я мав уже бути на роботі – гляньте котра година. Це жахливо. Я намагався приїхати сюди учора – і те ж саме. Проїхався по трьох різних автозаправках – усі зачинені", – скаржиться місцевий житель.

Нагадаємо, Велика Британія може опинитися на межі продовольчої кризи

Попередній матеріал
У Хмельницькому сталася пожежа у багатоповерхівці – вогнеборці врятували 6 людей
Наступний матеріал
"Трускавець 2.0" як квантовий стрибок цивілізації – "Час Ч"
Loading...