Велика Британія прощається із "Залізною Леді"

  Велика Британія прощається із Залізною Леді. У ці хвилини у Лондоні починається церемонія похорону Маргарет Тетчер. Процесія з труною колишньої прем`єрки прямує до церкви Святого Климента, а звідти - до собору Святого Павла.

  На усьому шляху по обидва боки дороги вишикувалася почесна варта - близько семи сотень військовослужбовців британських армії, флоту та авіації. На знак жалоби - протягом усієї церемонії мовчатимуть куранти Біг Бена. Після панахиди - відбудеться кремація тіла. Похорон відбувається за посилених заходів безпеки. Спокій на вулицях забезпечують чотири тисячі поліцейських. Правоохоронці побоюються, що противники Тетчер можуть влаштувати акції протесту на шляху процесії, а це призведе до сутичок.

  Перший англієць: "Тетчер була визначною особою, справжньою леді, і я хочу віддати їй останню шану. Вона зробила чимало добра для нашої країни, хоч багато хто з цим і не погоджується".

  Другий англієць: "Сумно, бо ми втратили великого політика. Маргарет Тетчер - одна з найяскравіших прем`єр-міністрів Британії, про неї і усе, що вона робила, згадуватимуть ще сотні років".


   

  Попередній матеріал
  Гігантську мотанку у Харкові намалював французький художник-мураліст
  Наступний матеріал
  Тиждень писанкарства оголосили у Житомирі [відео]
  Теги:
  Loading...