В ЄС розказали, за якої умови визнають "ДНР" та "ЛНР" терористами

  Україна має першою визнати так звані "ДНР" та "ЛНР" терористичним організаціями, а вже потім це питання розглянуть у Євросоюзі. Про це заявив голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський.

  За словами дипломата, це чутливе політичне питання. Спочатку Україна має вжити заходи у правових межах, а вже потім  виносити це питання на міжнародну арену.

  Томбінський нагадав, що у четвер, 29 січня відбудеться засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі, де розглядатиметься питання про визнання "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями.

  "Це, звісно, дражливе політичне питання. І його слід поставити в межі загального міжнародного права. Саме тому Україна має вжити певних заходів та кроків, а вже потім  виходити на міжнародну арену. Саме тому нехай ті, хто несе дипломатичну відповідальність, вирішують проблеми. Не треба спекулювати на різних аспектах", - сказав Ян Томбінський, голова представництва ЄС в Україні.

  Це, звісно, дражливе політичне питання. І його слід поставити в межі загального міжнародного права. Саме тому Україна має вжити певних заходів та кроків, а вже потім  виходити на міжнародну арену. Саме тому нехай ті, хто несе дипломатичну відповідальність, вирішують проблеми. Не треба спекулювати на різних аспектах.

  Попередній матеріал
  Канада виділила Україні $52 млн допомоги
  Наступний матеріал
  Росію не пустили на засідання Бюро ПАРЄ

  На позачерговому засіданні ВР мають визнати "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями - Пацкан

  На Донеччині розслідують участь прокурорів у діяльності терористичної організації «ДНР»

  Дипломат: визнання Євросоюзом "ЛНР" і "ДНР" терористичними організаціями – дуже складна процедура

  Ватажки терористів "ДНР/ЛНР" залишили Мінськ - зустріч зірвано