На Донеччині розслідують участь прокурорів у діяльності терористичної організації «ДНР»

  Прокуратура Донецької області контролює хід розслідування у кримінальному провадженні за фактом участі та сприяння колишніх прокурорів у діяльності терористичної організації "ДНР".

  Про це 21 січня повідомила прес-служба Донецької області.

  Як зазначено у повідомленні,  під керівництвом осіб, які мають громадянство Російської Федерації, колишні працівники органів прокуратури Донецької області утворили терористичну структуру "Генеральна прокуратура".

  Самопроголошені прокурори злочинного формування спрямували свою основну діяльність на маніпуляції з результатами фіктивних розслідувань резонансних злочинів на частині території Донецької області. Також вони фальсифікують матеріали, які надають у міжнародні організації та у засоби масової інформації.

  "Серед посібників терористичної структури "Генеральна прокуратура ДНР": 

  • колишні прокурори слідчого відділу прокуратури Донецької області А. Спивак, В. Красовський; О. Потапенко; О. Куцурубенко; Р. Белоус;
  • колишні прокурори апарату прокуратури Донецької області М. Підсушна; О. Мостовий; М. Шелюк; І. Кротова; А. Поліщук;; О. Рябцев;
  • колишні прокурори відділу роботи з кадрами О. Бойченко, О. Федотов, Д. Лакомов; Л. Арнатович;

  Досудове розслідування за фактом участі прокурорів у діяльності терористичної організації "ДНР" триває", - повідомили у прокуратурі Донеччини.

  Крім того, сталов відомо, що правоохоронці мають повні списки колишніх працівників, які увійшли до терористичної організації "ДНР".

  Встановлюються факти причетності вищезазначених осіб до викрадень 10 працівників прокуратури та вбивства 2 працівників органів прокуратури Донецької області, які були закатовані у полоні бойовиків.

  Попередній матеріал
  В районі Донецького аеропорту тривають запеклі бої - Міноборони
  Наступний матеріал
  Суддівська система не дає боротись із російською пропагандою в Україні - Сюмар

  В районі Донецького аеропорту тривають запеклі бої - Міноборони

  Бойовики змушують воювати підприємців, які не фінансують "ДНР" - РНБО

  Росіяни присвоюють терористам "ДНР-ЛНР" військові звання

  СБУ затримала двох бойовиків "ДНР"