5.ua

Суддівська система не дає боротись із російською пропагандою в Україні - Сюмар

Голова комітету ВР з питань свободи слова та інформаційної політики пояснила неефективність дій української влади у боротьбі з російськими і проросійськими телеканалами.

Під час патріотичного телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" Вікторія Сюмар заявила: "За нинішнього складу судової системи ми російські канали досі не можемо заборонити, їхнє мовлення в Україні. Суд вже майже рік не може ухвалити рішення щодо остаточної заборони трансляції російських каналів. Тимчасова заборона досі діє і рік суд не може винести остаточне рішення по справам, які очевидні".

Пані Сюмар пояснює такий стан справ відсутністю змін у суддівській системі: "У суддівській системі люстрації не відбулося. Ті люди, які вибудовували цю систему суддівського врядування, і які сидять зараз у Москві – вони досі керують цією системою".  

Без суду наразі державні органи обійтись не зможуть - така процедура: "Ліцензію зараз за законодавством Нацрада фактично не може забрати. Одне попередження, друге попередження, позов до суду і далі довгий судовий розгляд", - пояснила народна обраниця.

Нагадаємо, з 28 лютого до 6 червня 2014 року Вікторія Сюмар обіймала посаду заступника секретаря РНБО. 

 

Попередній матеріал
На Донеччині розслідують участь прокурорів у діяльності терористичної організації «ДНР»
Наступний матеріал
На Луганщині викрили ще 5 місцевих бойовиків "ЛНР"
Loading...

Росія вкидає ще кілька десятків мільярдів рублів у пропаганду

Литва, Великобританія, Данія та Естонія закликають боротися з російською пропагандою

Терористи створили "агенції новин" які поширюють антиукраїнську пропаганду

Російська пропаганда намагається зірвати мобілізацію в Україні - Міноборони