На позачерговому засіданні ВР мають визнати "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями - Пацкан

На порядку денному позачергового засідання Верховної Ради буде стояти питання визнання "ДНР" і "ЛНР" терористичними організаціями і ратифікація Римського статуту.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Валерій Пацкан.

"Нам анонсовано було засідання Верховної Ради на неділю, на 14 годину. Наша фракція "Блоку Петра Порошенка" маже у повному складі вже вся у Києві. Ми готові були о другій годині дня прийти до парламенту і прийняти ті, чи інші рішення, - сказав депутат. - Ми чекали завершення засідання РНБО, скоріш за все мова буде йти про визнання "ЛНР" та "ДНР" терористичними організаціями – це буде внесення змін до деяких законів, зокрема "про очищення влади", для того, щоб повернути деяких військових, які потрапили під першу хвилю цього закону, це буде посилення заходів безпеки та оборони в зоні АТО".

"Я думаю, що ми отримаємо більш вичерпну інформацію від міністра оборони Полторака, голови СБУ, про те, що зараз необхідно від парламенту, які необхідні кроки, для того, щоб ми могли чітко відреагувати на ті події які відбулись. Я думаю, що ми повинні звернутись до всієї світової спільноти, для того, щоб вона якнайшвидше посилила тиск та санкції щодо Російської Федерації", – заявив Пацкан.

Попередній матеріал
Порошенко обговорив обстріл Маріуполя із Меркель та Олландом
Наступний матеріал
Українські бійці знищили 30 бойовиків біля Миколаївки

Сьогодні Європарламент вирішить, чи є "ДНР/ЛНР" терористами

На Донеччині розслідують участь прокурорів у діяльності терористичної організації «ДНР»

Дипломат: визнання Євросоюзом "ЛНР" і "ДНР" терористичними організаціями – дуже складна процедура

Європарламент не вважає "ДНР-ЛНР" терористами