Сьогодні Європарламент вирішить, чи є "ДНР/ЛНР" терористами

  Чи визнавати "ДНР" та "ЛНР" терористичними організаціями – вирішуватиме сьогодні Європарламент.

  На пленарному засіданні розглянуть декілька проектів резолюцій від різних груп депутатів. Один із документів передбачає внесення так званих "народних республік" до переліку терористичних організацій. Цей проект підготувала фракція консерваторів, чи підтримають його решта – поки що невідомо.

  На обговоренні у середу голова європейської дипломатії Федеріка Моґеріні зазначила – розв’язання конфлікту в Україні є випробуванням для всього ЄС. Вона традиційно висловила сподівання на дипломатичні методи, однак запевнила: повернення до колишніх відносин із Росією не буде.

  "На мою думку, конфлікт в Україні та підтримка, яку ми повинні надати їй і її внутрішнім реформам, буде одним з вирішальних чинників успіху або провалу зовнішньої і безпекової політики Євросоюзу... Дуже складно запроваджувати реформи, коли на твоїй території триває конфлікт... Час Євросоюзу виявити більш активний підхід у відносинах з Росією, тому Рада закордонних справ у понеділок почне стратегічну дискусію щодо наших відносин. Усім зрозуміло, що повернення до старого неможливе. Ми маємо поділитися думками та ідеями... Вирішити, якими інструментами ми можемо скористатися, щоби якнайкраще змінити поведінку Росії щодо України".

  Попередній матеріал
  Навальний закликає росіян перенести протести на кінець лютого
  Наступний матеріал
  На Одещині триває "Ленінопад"

  До України прибула чільниця ПАРЄ

  Терористи за останню добу 129 разів обстріляли позиції сил АТО

  Сьогодні в Україні – день жалоби за загиблими у Волноваському теракті

  ОБСЄ визнала, що поруч з автобусом у Волновасі вибухнула ракета