Українці за кордоном
Українці за кордоном 5 канал

В Єгипті посилили контроль за результатами тестів на коронавірус українців

  Читайте по-русски
  Зокрема, сертифікат повинен бути виданий англійською мовою і містити інформацію про особу, якій належить тест

  Єгипет із початку грудня посилив контроль за достовірністю сертифікатів із негативним результатом ПЛР-тесту на коронавірус, які повинні мати українці, віком від 6 років. Про це у фейсбуці повідомляє Посольство України в Єгипті.

  "Шановні українські туристи! Усі без винятку громадяни, віком від 6 років, які перетинають єгипетський державний кордон, зобов'язані мати при собі сертифікат із негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття. З початку грудня компетентні органи Єгипту посилили контроль за достовірністю сертифікатів ПЛР-тестів, з якими іноземці прибувають на відпочинок у курортні міста", – мовиться в повідомленні.

  Згідно з новими вимогами, сертифікат повинен мати точну дату і час складання тесту особою, та має бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованою в державі походження документа. Також на сертифікаті має міститися печатка лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код із посиланням на результат тесту на офіційному сайті лабораторії, не містити жодних виправлень або поправок, містити інформацію про проведений вид тесту.

  Крім того, має бути обов'язково зазначено, що особі було проведено тестування типу RT-PCR. Сертифікат повинен бути виданий англійською мовою, містити інформацію про особу, якій належить тест. Не приймаються заповнені від руки сертифікати.

  У разі виникнення сумнівів у достовірності тесту єгипетська сторона залишає за собою право на проведення повторного тесту після прильоту, наголошує українське посольство.

  "Туристів із позитивними результатами ПЛР-тестів, зроблених після прильоту в аеропортах курортних міст, буде розміщено (ізольовано) в окремих корпусах на території заброньованих ними готелів до моменту отримання негативного результату повторного тесту. Таким туристам забороняється залишати номера і вільно переміщатися територією готелю", – зауважили в посольстві.

  Якщо громадянин перебуває на ізоляції в готелі, посольство не може змусити органи Єгипту скасувати ізоляцію або зменшити її термін.

  Нагадаємо, раніше Дмитро Кулеба заявив, що в разі запровадження в Україні локдауну кордони для виїзду з країни закривати не будуть.

  Попередній матеріал
  Епіфаній прокоментував передачу Лаврову старовинної української ікони з окупованого Луганська
  Наступний матеріал
  Окупанти на Донбасі гатили з важкого озброєння – поранено українського захисника
  Loading...

  У Єгипті розбився гелікоптер з американськими військовими – загинули 8 осіб

  Старовинні, але не старомодні: єгиптянин представив колекцію антикварних авто

  Мати із сином, яких в Єгипті покусала акула, досі в лікарні – що відомо про їхній стан

  У Єгипті українка і її 12-річний син постраждали від нападу акули – подробиці

  В Єгипті археологи розкопали десятки закритих саркофагів, яким близько 2,5 тис. років

  Єгипет посилює вимоги до туристів, які приїжджають до країни