Заплутана історія: офіційні дані та відомості ЗМІ про стан здоров'я президента Узбекистану Карімова

За даними уряду, чільник держави перебуває у критичному стані

Ранком вівторка, 2 серпня, кабінет міністрів Узбекистану повідомив, що президент країни Іслам Карімов перебуває у критичному стані. Таке повідомлення розміщене на сторінках місцевих газет, передає Газета.uz.

"З великою тяжкістю в серці повідомляємо вам, що за минулу добу в стані нашого Президента відбулося різке погіршення і, на думку лікарів, він оцінюється як критичний", – йдеться в повідомленні.

/
/

Водночас, інформаційне агентство "Фергана" повідомляє, що в Узбекистані вже готуються до похорону Карімова, який начебто відбудеться завтра. За даними агенції, зараз на цвинтарі тривають підготовчі роботи. 

Згідно з даними агенції, на момент публікації матеріалів, урядовий літак з тілом Іслама Карімова вилетів з Ташкента в Самарканд. На підтвердження інформації видання надає світлини з Самаркандського цвинтаря, на якому, нібито, планується поховати Карімова.

/
/

Як повідомляв 5.ua, наприкінці серпня з'явилася інформація про смерть Карімова. За даними джерел агентства "Фергана", смерть президента настала 29 серпня приблизно о 15-16 годині за ташкентським часом. Майже дві доби офіційний Ташкент ніяк не коментував інформацію про смерть Іслама Карімова. 

Згодом, 31 серпня 2016 року, дочка президента Узбекистану заперечила чутки про його смерть. Вона повідомила, що Карімова ушпиталили через крововилив у мозок. А вже надвечір цього ж дня узбецький державний телеканал оприлюднив святкову промову від імені Карімова.

Попередній матеріал
Масштабний проект: американські підприємці інвестуватимуть у Закарпаття
Наступний матеріал
Муженко: Росія планує розгорнути на Донбасі третій армійський корпус

Узбекистан святкує свій День незалежності без незмінного президента Карімова

Прес-служба Карімова оприлюднила привітання з Днем незалежності Узбекистану від його імені

Президент Узбекистану помер - ЗМІ

Дочка президента Узбекистану заперечила чутки про його смерть