Вікіпедія

У руках німецького видання опинилася переписка бойовиків з кремлівськими кураторами

  Проросійські бойовики, які захопили частину українського Донбасу, ведуть пропагандистську кампанію проти Києва і Заходу за наказом їхніх консультантів з Москви

  Електронні листи бойовиків опинилися в руках німецького видання і телеканалу ZDF, передає ZN.UA. Листи належать самопроголошеному "міністерству інформації" терористів з Донецька, їхній загальний об'єм становить близько 11 гігабайтів.

  "Московські наставники, які керують пропагандистською війною, схоже, є або представниками оточення Кремля чи безпосередньо працюють в адміністрації президента Володимира Путіна, який завжди заперечував, що Москва напряму впливає на бойовиків на Сході України", - йдеться в статті.

  Видання акцентує увагу на документі, який складається з 41 сторінки і підготовлений "російськими консультантами" терористів, з якими Україна веде війну вже два роки. У ньому детально описується стратегія, згідно з якою ЗМІ в Донецьку і Луганську повинні працювати над дискредитацією законної влади в Києві і звинувачувати США у початку війни в Донбасі.

  "Крім того, кремлівські куратори радять бойовикам створити групу коментаторів, які б займалися публікацією проросійських повідомлень в соціальних мережах, таких як Facebook. Активна діяльність цієї групи повинна створити враження, що так налаштована більшість", - йдеться в статті.

  Попередній матеріал
  "Здається, повертається 2014-ий": бійці розповіли, навіщо бойовикам насправді "перемир'я"
  Наступний матеріал
  Стало відомо, яка валюта стане резервною в МВФ

  Посол Британії закликає українську владу самим покарати кремлівського пропагандиста Філліпса

  ГУР: російські пропагандисти придушили аналогове мовлення українських каналів на Донбасі

  Блогер про силу російської пропаганди та провокації у Криму: Ми можемо всю країну програти

  The Times: Росія різко збільшила фінансування пропагандистських ЗМІ у світі