Телебачення
Телебачення tomenko.ua

ГУР: російські пропагандисти придушили аналогове мовлення українських каналів на Донбасі

  Російські військові відмічають поступову зміну настроїв місцевого населення тимчасово окупованих територій

  На окупованій території було придушено аналогове мовлення українських телеканалів "1+1" та "Новий канал". Про це повідомляє Головне управління розвідки МОУ у Facebook.

  "З 2 вересня ц.р. аналоговий сигнал українських телеканалів "1+1" та "Новий канал", які приймались в населених пунктах тимчасово окупованих територій сходу України на Маріупольському напрямку було придушено за допомогою спеціального обладнання, придбаного після особистого втручання радника Президента Росії. Зазначене обладнання обслуговується виключно російськими фахівцями, а підбір російських телепередач "пост-мейнстрімівської журналістики" з "альтернативною інформацією" здійснюється офіцерами відділу дезінформації та контрпропаганди Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ) ЦТВ Південного ВО ЗС РФ", - мовиться у пвідомленні.

  Крім того, зазначили, що "російські військові пропагандисти Центру інформаційного протиборства (Новочеркаськ) Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ відмічають поступову зміну настроїв місцевого населення тимчасово окупованих територій сходу України та російських окупаційних військ щодо доцільності продовження війни проти України та реалізації кремлівського проекту "Новоросія" і домінуючу роль у таких змінах системної патріотичної діяльності українських телеканалів "ICTV", "5 канал", "1+1", "СТБ" та інших".

  Також у рамках заходів протидії, поряд з тотальним блокуванням на тимчасово окупованих територіях сходу України 32 українських телевізійних каналів цифрового сегменту телебачення та заміною їх на 37 російських, нарощуються можливості противника по придушенню мовлення українських телеканалів в аналоговому сегменті.

  Попередній матеріал
  На Київщині намагалися захопити підприємство, загинула людина - поліція
  Наступний матеріал
  Меркель: вирішення питання безвізового режиму для Туреччини можливе впродовж кількох тижнів
  Теги:
  Loading...
  Штаб АТО: Ворог 16 разів відкривав вогонь по українських позиціях

  Штаб АТО: Ворог 16 разів відкривав вогонь по українських позиціях

  Брифінг речника АПУ з питань АТО Андрія Лисенка - відео

  Брифінг речника АПУ з питань АТО Андрія Лисенка - відео

  СБУ затримала інформаторку бойовиків "ЛНР"

  СБУ затримала інформаторку бойовиків "ЛНР"

  Герой АТО потребує допомоги після тяжкого поранення

  Герой АТО потребує допомоги після тяжкого поранення