telegraf.com.ua

В Росії порушили кримінальну справу проти глави СБУ Наливайченка

  Головний слідчий комітет Російської Федерації відкрив кримінальну справу проти голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка.

  Як повідомляє прес-служба російського відомства, Наливайченка підозрюють у скоєнні таких злочинів: наклеп, організація застосування заборонених засобів і методів ведення війни, перешкоджання законній професійній діяльності журналістів та викрадення людини.

  "За версією слідства, Наливайченко, діючи узгоджено з керівниками силових структур України, використовуючи сили і засоби СБУ, в ході збройного конфлікту на Донбасі організував викрадення громадян Російської Федерації, які не брали участі у збройному конфлікті, - журналістів телеканалу "Лайф Ньюс" Олега Сидякіна і Марата Сайченка. Журналісти незаконно утримувалися ними до 25 травня 2014 на території України, при цьому потерпілим завдавали фізичних і психічних страждань шляхом систематичного нанесення побоїв та інших насильницьких дій", - йдеться у повідомленні СК РФ.

  Крім того, у слідчому комітеті РФ зазначають, що 14 червня 2014 на блокпосту траси Донецьк - Дніпропетровськ в районі населеного пункту Покровське Наливайченко "організував захоплення і викрадення російських журналістів телерадіокомпанії "Звезда" Євгена Давидова та Микити Конашенкова".

  "У період збройного конфлікту на південному сході України співробітники СБУ за вказівкою Наливайченко катували і жорстоко били захоплених в полон мирних жителів, які не підтримують київську владу", – заявляють у слідчому комітеті Росії. 

  Попередній матеріал
  Біля Горлівки тримає оборону український блокпост "Квіточка"
  Наступний матеріал
  Контррозвідка СБУ запобігла теракту в центрі Києва

  Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу через напад на посольство у Києві

  Слідчий комітет РФ відмовився розглядати докази, які спростовують закиди проти Надії Савченко

  Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу проти Гелетея і Муженка

  Слідчий комітет РФ просить російський суд арештувати Коломойського