Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу через напад на посольство у Києві

  Головне слідче управління Слідчого комітету Російської Федерації порушило кримінальну справу щодо осіб, які у червні цього року напали на посольство Росії, розташоване в Києві.


  Про це повідомляється на сайті Слідчого комітету.

  Згідно з повідомленням, справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.360 КК РФ (напад на службові приміщення та транспортні засоби осіб, які користуються міжнародним захистом).

  "За версією слідства, в період з 14 по 15 червня 2014 року групи невстановлених осіб в кількості більше 1,5 тис. осіб з числа українських радикально налаштованих членів націоналістичних збройних формувань "Правий сектор", "Самооборона Майдану" та інших окремих невстановлених націоналістів вчинили напад на посольство Російської Федерації на Україні, розташоване в Києві", - сказано в повідомленні.

  "Агресивно налаштовані особи, озброївшись сокирами, бейсбольними битами, камінням, пляшками із запальною сумішшю та іншими предметами, скандуючи антиросійські гасла, перевернули, пошкодили і знищили сім дипломатичних автомобілів, припаркованих на стоянці, а також розібрали бруківку перед будівлею посольства. Після цього зазначені особи, використовуючи камені від розібраної бруківки, розбили всі вікна по фасаду будівлі і за допомогою пляшок із запальною сумішшю намагалися підпалити будівлю посольства. В результаті будівлі та іншого майна посольства заподіяно матеріальну шкоду на загальну суму більше 18,8 млн руб.", - заявили у Слідчому комітеті РФ.
  Попередній матеріал
  НАТО засік активність Росії у повітряному просторі над Європою
  Наступний матеріал
  ДСНС: пожежа у кінотеатрі "Жовтень" почалася з даху