Масові протести у Білорусі
Масові протести у Білорусі Наша Ніва

В ООН повідомили про 450 випадків катувань у Білорусі

  Читайте по-русски
  Родичі щонайменше шести людей не знають про місцезнаходження і стан здоров'я близьких

  Стало відомо про 450 задокументованих випадків катувань і жорстокого поводження з людьми, позбавленими волі після президентських виборів у Білорусі. Про це повідомило Управління верховного комісара ООН з прав людини у своєму прес-релізі, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми вкрай стурбовані сотнями заяв про катування та інші види жорстокого поводження в слідчих ізоляторах", – зазначили в ООН.

  Як повідомили в Управлінні, щонайменше шість людей зникли безвісти – їхні родичі не знають про місце перебування і стан здоров'я близьких.

  В ООН закликали владу Білорусі провести повне розслідування цих інцидентів, притягнути до відповідальності винних та компенсувати збитки потерпілим.

  "Заборона тортур є абсолютною відповідно до міжнародного права в галузі прав людини. Жодні обставини, чи то внутрішня політична нестабільність або будь-який інший надзвичайний стан, не можуть бути використані для практики, терпимості або виправдання насильницьких зникнень. Влада Білорусі має негайно припинити всі порушення прав людини і покласти край цій атмосфері безкарності", – зазначили в Управлінні.

  Нагадаємо, раніше в ООН повідомляли, що під час протестів в Білорусі загинули 4 людини.

  Попередній матеріал
  Карантин після першого дзвоника: у Бердянську клас пішов на ізоляцію через коронавірус в одного з учнів
  Наступний матеріал
  У Верховній Раді планують змінити умови роботи для держслужбовців пенсійного віку
  Loading...