В офісі фонду Навального проводять обшук

  Опозиціонер заявив, що дізнався про обшук після того, як вийшов із допиту в Слідчому комітеті Росії, куди його примусово доставили. Він давав свідчення з приводу перевірки діяльності Фонду.

  Повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на Twitter Навального.

  Опозиціонер заявив, що дізнався про обшук після того, як вийшов із допиту в Слідчому комітеті Росії, куди його примусово доставили. Він давав свідчення з приводу перевірки діяльності Фонду.

  Як написав Навальний, біля під’їзду його зустріли 12 людей з постановою про його примусовий привід до Слідчого комітету.

  Напередодні адвокат Олексія Навального Вадим Кобзєв повідомив, що опозиціонер не планує йти в Слідчий комітет для дачі пояснень через перевірки діяльності Фонду боротьби з корупцією. "За законодавством він не зобов’язаний йти давати пояснення", – пояснив адвокат.

  При цьому, за словами захисника, Навального можуть доставити в Слідчий комітет примусово, так як він перебуває під домашнім арештом. Також Кобзєв розповів, що кримінальної справи, пов’язаної з діяльністю Фонду боротьби з корупцією, поки що немає.

  30 грудня суд у Москві оголосив вирок Навальному і його братові Олегу в справі про розкрадання коштів компанії "Ів Роше". За рішенням суду, Олексій Навальний отримав 3,% роки умовно, його брат Олег – такий же реальний термін ув’язнення. При цьому суд залишив Олексія Навального під домашнім арештом, але він відмовився виконувати це рішення і зрізав свій електронний браслет.

   

  Попередній матеріал
  СБУ: російських терористів фінансують "Лукойл" та Курченко
  Наступний матеріал
  Німеччина надала Україні устаткування для фронтових реанімобілів

  Навальний закликає росіян перенести протести на кінець лютого

  Навальний закликає росіян виходити на вулиці та знищити Путіна

  Навальний запропонував Заходу свій санкційний список, щоб зупинити Путіна

  Навального затримали просто біля під'їзду власного будинку