Навального затримали просто біля під'їзду власного будинку

  Засновника Фонду боротьби з корупцією, російського опозиціонера Олексія Навального затримали на виході з дому та повезли в Слідчий комітет для надання свідчень з приводу перевірки діяльності фонду.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на Twitter опозиціонера.

  Як написав Навальний, біля під’їзду його зустріли 12-ро людей із постановою слідчого про його примусовий привід до Слідчого комітету.

  "Їдемо теж як у кіно. Зі мною в машині троє поліцейських, поруч машина, де троє в цивільному. Шкода, я чорні окуляри не взяв", – додав опозиціонер.

  Напередодні адвокат Олексія Навального Вадим Кобзєв повідомив агентству "Інтерфакс", що опозиціонер не планує йти в Слідчий комітет для дачі пояснень через перевірки діяльності Фонду боротьби з корупцією. «За законодавством він не зобов’язаний йти давати пояснення», – пояснив адвокат.

  При цьому, за словами захисника, Навального можуть доставити в Слідчий комітет примусово, так як він перебуває під домашнім арештом. Також Кобзєв розповів, що кримінальної справи, пов’язаної з діяльністю Фонду боротьби з корупцією, поки що немає.

  30 грудня суд у Москві оголосив вирок Навальному і його братові Олегу в справі про розкрадання коштів компанії "Ів Роше". За рішенням суду, Олексій Навальний отримав 3,5 роки умовно, його брат Олег – такий же реальний термін ув’язнення. При цьому суд залишив Олексія Навального під домашнім арештом, але він відмовився виконувати це рішення і зрізав свій електронний браслет.

  Попередній матеріал
  Ярема не має наміру "сильно карати" Кобу
  Наступний матеріал
  У Києві на проїзній частині перекинулася фура

  Навальний закликає росіян перенести протести на кінець лютого

  Навальний порушив режим домашнього арешту і поїхав на Манежну

  Навальний закликає росіян виходити на вулиці та знищити Путіна

  Навальний запропонував Заходу свій санкційний список, щоб зупинити Путіна