5.ua

В Москві відкриються закусочні з назвами "ЛНР та "ДНР"

  У столиці Росії готуються до відкриття двох кафе під назвою "ЛНР" та "ДНР". Об'єкти з'являться відповідно на Луганській і Донецькій вулицях, на півдні Москви. Про це у понеділок, 22 вересня, повідомляє російське видання 

  Відповідні товарні знаки "ЛНР Ми на Луганській" і "ДНР Ми на Донецькій" зареєструють як закусочніі послуги клубів з організації зустрічей.

  За словами Анатолія Аронова, президента "Першої патентної компанії", що бере участь в проекті як консультант з питань маркетингу, це будуть своєрідні клуби, де можна буде обговорити ситуацію в самопроголошених республіках, які український закон визначає терористичними організаціями.

  "Це буде, перш за все, місце, де можна дізнатися новини з перших рук. Там показуватимуть відео про ситуацію в Донецькій і Луганській народних республіках, а також проводитимуть зустрічі з представниками ЛНР і ДНР", – розповів він.

  Відомо, що приміщення цих кафе будуть площею у 150 кв.м. Початкові інвестиції оцінюються в 400 тис. рублів на кожний об'єкт.

  Відкриття заплановано на кінець цього року. За задумом учасників проекту, ідея збереже свою актуальність найближчі кілька років при будь-якому варіанті розвитку подій на Донеччині в Україні.

  Зазначимо, у квітні у Львові відкрили кафе-галерею "Правий сектор".

  383965025

  Попередній матеріал
  Каталонія збирається провести свій референдум про незалежність
  Наступний матеріал
  Підрозділами ДСНС минулого тижня на пожежах врятовано 49 осіб
  Теги:
  Loading...