5.ua

Підрозділами ДСНС минулого тижня на пожежах врятовано 49 осіб

  За минулий тиждень (з 15.09 по 21.09) рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) врятували 49 осіб на пожежах в Україні; а всього з початку року підрозділи ДСНС врятували 1 тис. 773 людини.

  Про це 22 вересня повідомляє прес-служба ДСНС. 

  Зокрема повідомляється, що для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших заходів рятувальники здійснювали виїзди для ліквідації надзвичайних подій.

  "Лише за минулий тиждень зареєстровано 2 тис. 531 надзвичайна подія, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 59 осіб. Ліквідовано 2 тис. 419 пожеж, врятовано на пожежах 49 осіб та не допущено знищення вогнем 514 будівель і 33 од. техніки. На пожежах загинуло 36 осіб, за оперативними даними орієнтовні збитки становлять 5 млн. 535 тис. грн", - повідомили у відомстві.

  Також зазначється, що з початку тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 88 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 807 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

  Що стосується потопаючих, то у ДСНС повідомляють, що протягом минулого тижня на водних об’єктах загинуло 11 осіб. Також, за оперативними даними, за тиждень в Україні сталось 517 дорожньо-транспортних подій, внаслідок яких загинула 71 особа та постраждало 628 осіб.
  Попередній матеріал
  В Москві відкриються закусочні з назвами "ЛНР та "ДНР"
  Наступний матеріал
  Саркозі оголосив, що повертається до великої політики
  Теги:
  Loading...