В Лондоні відбулась прем`єра чергової стрічки про Гаррі Поттера

  Світова прем`єра стрічки "Гаррі Поттер і дари Смерті: частина перша" відбулася у Лондоні. Картина знята за сьомою, завершальною книгою Джоан Роулінг про хлопчика-чарівника. В кінотеатрах України фільм з`явиться з 18 листопада.

  Попри негоду, сотні шанувальників найпопулярнішої казки зібралися на площі перед кінотеатром Одеон, щоби вітати своїх кумирів. Червоною доріжкою пройшли автор епопеї Джоан Роулінг, а також - виконавці головних ролей: Деніел Редкліфф, Емма Вотсон та Руперт Грінт. А вже влітку глядачів очікує нова прем`єра - друга частина Дарів Смерті. На цьому кіноепопея Гаррі Поттера завершиться. Критики вважають - касові збори нового фільму сягнуть мільярда доларів.

  Джоан Роулінг, автор книги: "Думаю, все скінчилося. З іншого боку - ніколи не кажи "ніколи". Щоразу, коли я казала "більше ніколи чогось не робитиму" - цієї обіцянки вистачало максимум на рік. Тому я не скажу просто "усе скінчилося, все завершено". Я просто не знаю".

  Деніел Редкліфф, актор: "Якби Джоан зателефонувала мені і сказала, що написала ще одну книгу про Поттера - я б просто кинув трубку. А потім, можливо, передзвонив би ій і сказав: "Ага, ти ж обіцяла!" 10 років у одній ролі - це тривалий термін. Я не впевнений, що захотів би повертатися до цього образу знову".

  Попередній матеріал
  Аварійний круїзний лайнер доправили до узбережжя США
  Наступний матеріал
  Діти з Тернопільщини самотужки створили мультфільм [відео]
  Теги: