Діти з Тернопільщини самотужки створили мультфільм [відео]

  На Тернопільщині, в райцентрі Чортків, діти зліпили мультик. Перша на цих теренах анімайційна стрічка, виготовлена членами місцевого гуртка, вже має успіх в Інтернеті. На створення семихвилинного мультфільму юні чортківці витратили півроку.

  На створення мультику гуртківцям знадобилося багато терпіння і понад 4 кілограми пластиліну. Сашко Марчак розповідає - робота була складною, адже працювати над мультфільмом йому ще не доводилося.

  Сашко Марчак, гуртківець: "Це було перший раз, було цікаво. Я проводив цілі дні на цьому гуртку".

  «Базар або Нереальні трафунки» - таку назву має анімаційна стрічка. Учні фотогуртка «Первоцвіт» з Чорткова розпочали роботу над мультиком ще у червні. Керівник гуртка розповідає - сюжет обрали невипадково, адже нині багато міст перетворилися на базари.

  Олег Марчак, керівник фотогуртка: "Мультфільм про наше місто. Діти кажуть: от базар, це дуже цікаво, нам не подобається цей базар, але там є багато цікавих речей, які можна знімати. Чомусь вийшов яскравий образ чупакабри".

  Діти намагалися передати колорит місцевого базару, де говорять і про політику, і про цікаві випадки, на кшталт появи чупакабри. Окрім цієї міфічної істоти, у мультику ще з десяток персонажів – продавців, міліціонера, священика, п`янички. Авторка усіх пластилінових героїв каже - є серед них і збірні образи, а деякі – мають реальних прототипів.

  Таня Ясінчук, майстриня ліпки з пластиліну: "Це образи, ніж конкретні люди, хоча там трапляються риси конкретних особистостей нашого чортківського базару. І люди також їх впізнали, я так думаю".

  Текст стрічки діти та їхній керівник писали самотужки, озвучували героїв теж самі. Автографів у гуртківців ще не беруть, але успіх вони вже відчули - каже Роман, який монтував мультфільм.

  Роман Країнський: "В школі підбігають, розпитують, кажуть, що бачили моє лице. Дуже здивовані були".

  Історія чупакабри на цьому не закінчується. Під Новий рік діти планують презентувати продовження мультику. Обіцяють - буде цікаво і несподівано. Тим більше, що досвіду вони уже набралися.

  Тереза Костецька, Антон Слободян, 5 канал.

  Попередній матеріал
  В Лондоні відбулась прем`єра чергової стрічки про Гаррі Поттера
  Наступний матеріал
  БК "Донецьк" зазнав другої поразки у чемпіонаті баскетбольної Суперліги
  Теги:
  Loading...