В Індії, В’єтнамі та Непалі вирують тайфуни і повені

  Сезон дощів триває в Південно-східній Азії від червня до вересня

  Висока вода і тайфуни вирують в Індії, В'єтнамі та Непалі. Як в Індії, так і в Південно-східній Азії сезон дощів. Зливи спричиняють зсуви ґрунту.

  Влада Непалу проводить рятувальні операції в районах, що потерпають від повеней. Гелікоптерами евакуйовують місцевих мешканців. У сезон дощів, що триває від червня до вересня, Непал постійно потерпає від повеней. Щороку десятки людей гинуть та зникають безвісти.

  Одна людина загинула і ще п'ятеро постраждали внаслідок тропічного тайфуну "Міріней" у В'єтнамі. Той призвів до зсувів ґрунту на півночі країни. Серйозних ушкоджень зазнала столиця Ханой. Рівень води в місті подекуди піднявся майже на півметра. У кількох північних провінціях оголосили попередження про серйозні повені. Сильний вітер повиривав дерева з корінням та перебив лінії електропередач. Усі рейси зі столичного аеропорту скасували. У середньому за рік В'єтнам потерпає від десяти тайфунів.

  Понад півтора мільйона людей можуть постраждати від повені в Індії. Річка Брахмапутра, що протікає у північних районах країни, вийшла з берегів. Влада почала евакуацію населення. Водопілля спричинили потужні сезонні зливи. Через повені Індія щороку втрачає близько сотні людей.

  Попередній матеріал
  Таран про "хресну ходу" УПЦ МП: Це компонент "гібридної війни"
  Наступний матеріал
  Pokemon Go б'є рекорди скачування – найстрімкіше в історії мобільних ігор

  Сильні повені у Китаї забрали життя щонайменше 100 людей

  Сильний шторм та повені вдарили по південному Китаю

  Нищівні повені, смертельний зсув грунту та буревій: негода у світі

  Нищівні повені та смертельні зсуви грунту: негода у світі

  Австралійське місто після повені потерпає від нашестя павуків

  5 канал - трансляція наживо