smh.com.au

Австралійське місто після повені потерпає від нашестя павуків

  Австралійське місто Лонсестон, впродовж кількох останніх днів пережило одразу два природних катаклізми: спершу повінь, а згодом – нашестя павуків

  Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на місцеві ЗМІ.

  Лонсестон знаходиться на північному сході острова Тасманія, який є одним із суб'єктів Австралійського союзу. У цій місцевості нерідко трапляються повені. 7 червня 2016 року мешканців Лонсестона знову довелося евакуювати через масштабний паводок, внаслідок якого загинули люди та було зруйновано об'єкти інфраструктури. Ця повінь була найпотужнішою за останні 42 роки.

  Окрім бурхливої водної стихії місцевим мешканцям довелося зіткнутися з іще одним незвичайним явищем – місто опинилося у полоні густого шару павутиння, в якому снують мільйони маленьких павуків. Місцеві арахнологи пояснюють, що павукам, як і людям, довелося рятуватися від повені. Вони видиралися на верхівки кущів, дерев тощо, де випускали павутину, завдяки якій їх підхоплювало та відносило вітром з насиджених місць. Фахівці впевнені, що коли повінь відступить, більшість павуків повернуться у звичне для них середовище.

  Нагадаємо, влітку минулого року місто в Австралії окупували 25 тисяч отруйних павуків.

  Попередній матеріал
  Окупанти понад 70 разів обстріляли контрольно-пропускні пункти в зоні АТО - Слободян
  Наступний матеріал
  Солошенко та Афанасьєв написали прохання про помилування - ЗМІ
  Теги:

  Місто в Австралії окупували 25 тисяч отруйних павуків

  В Австралії через повінь евакуювали понад 3000 осіб

  Повінь у Парижі: Рівень води у Сені побив 30-річний рекорд