Фото bitcointalk.org

В Естонії пройде неформальна зустріч Ради НАТО

  Сьогодні в Естонії розпочинається дводенне неформальне засідання Північноатлантичної Ради, у якому візьмуть участь всі посли країн-членів НАТо та генеральний секретар Альянсу Андерс Фог Расмессен.


  Як повідомили в МЗС Естонії, зустріч у такому форматі пройде в Естонії вперше. Її учасники обговорять підготовку до саміту НАТО, а також подальші кроки Альянсу в середовищі безпеки, яке останнім часом суттєво змінилося, передає "Интерфакс".

  Міністр закордонних справ Естонії Урмас Пает заявив, що візит генерального секретаря і послів НАТО є важливим політичним сигналом. "Він підтверджує прагнення НАТО забезпечити безпеку держав - членів організації і прагнення союзників захистити територію НАТО", - вважає глава естонського МЗС.

  Поміж іншого, на зустрічі буде розглядатися питання кібербезпеки, а учасники саміту відвідають розташований в Талліні центр кіберзахисту НАТО.

  Нагадаємо, 5 травня в Естонії розпочалися масштабні військові навчання НАТО біля кордонів РФ. У маневрах, які триватимуть до 23 травня, беруть участь близько 6 тисяч військових.
  Попередній матеріал
  Турчинов: Із озброєними злочинцями, які вбивають людей, діалог не ведуть
  Наступний матеріал
  Україна готова повністю погасити борг за газ протягом після повернення до ціни $ 268