В Болівії почались масові протести з вимогою підвищення зарплатні

  Масові протести у Болівії. Тисячі людей вийшли на вулиці столиці, Ла-Пас, та інших міст країни. Вони вимагають підвищити заробітну платню.

  У кількох містах поліція застосувала сльозогінний газ, щоби розігнати демонстрантів. Раніше президент Ево Моралес на вимогу народу вже погодився підняти зарплатню працівникам деяких галузей на 10 відсотків. Втім, людей таке рішення не вдовольнило. Вони вимагають більше грошей для усіх робітників. Якщо до їхніх вимог не дослухаються - демонстранти погрожують заблокувати головні автомагістралі країни і почати загальнонаціональний страйк.

  Хайме Соларес, протестувальник: "Ми не припинимо протести, допоки уряд не підвищить заробітну плату робітникам на 15 відсотків. Ці гроші потрібні, щоб прогодувати наші родини. Утримання президентського літака обходиться у півтора мільйони доларів на рік, держава має кошти від оборудок національної нафтової компанії. Тож держскарбниця може дозволити собі платити людям більше".

  Ево Моралес, президент Болівії: "Ми не можемо домовитися з протестувальниками, бо державна скарбниця не може виділити додаткових коштів. Якби я міг, я б підвищив зарплати, але це не мої гроші. Вони належать народові і потрібні для подальшого розвитку країни".

  Попередній матеріал
  США, Великої Британії і Франції продовжуватимуть операцію в Лівії
  Наступний матеріал
  На саміті НАТО не дійшли згоди щодо засобів повалення Каддафі
  Теги: