В аварії російського "Суперджета-100" звинуватили пілотів

  Людський фактор став причиною катастрофи російського авіалайнера "Суперджет-100", що розбився у травні в Індонезії. Про це йдеться у звіті тамтешніх експертів.

  Голова Національної комісії з безпеки транспорту наголосив - екіпаж літака не відреагував на сигнали автоматичної системи попередження про небезпеку. Тому лайнер і зіткнувся зі схилом гори під час демонстраційного польоту. Жертвами авіакатастрофи стали 45 людей. Сам літак, згідно з висновками експертів, був технічно справний і заправлений високоякісним пальним. Жодних збоїв у роботі агрегатів лайнера не виявили.

  Татанг Курніаді, голова національної комісії з безпеки транспорту: "До трагедії призвели багато взаємопов`язаних факторів. Але головним з них є неправильна оцінка екіпажем місцевості, де здійснювався політ. Пілоти також не змогли вжити адекватних дій після неодноразових попереджень від автоматичної системи літака. В кабіні ми зафіксували й розмову, що не стосувалася процесу польоту. Вона могла відвернути увагу членів екіпажу".

  Попередній матеріал
  Турецький мандрівник-велосипедист їде Україною [відео]
  Наступний матеріал
  Паралімпієць звинуватив керівництво у сфабрикованій дискваліфікації [відео]
  Теги:
  Loading...