Турецький мандрівник-велосипедист їде Україною [відео]

  "Педалі заради майбутнього" - під таким гаслом навколосвітню подорож на велосипеді розпочав турецький мандрівник Гюркан Генч. За 7 років має намір об’їхати 84 країни на усіх континентах.

  У такий спосіб намагається привернути увагу молоді до велосипедного спорту і мандрівок. Його маршрут перевищить 115 тисяч кілометрів. Спортсмен побував уже в 4-х країнах. Під час подорожі  знайомиться з місцевими мешканцями, знімає відео, фотографує і пише книгу. Подорожує чоловік сам, зупиняючись на ніч або в готелях, або у гостинних людей. За день може проїхати від 40 до 200 кілометрів - залежно від погоди та доріг. Української зими мандрівник не злякався - на велосипеді проїхався великими містами з півдня на північ. На кілька днів затримається у Києві, потому - рушить до Росії.

  Гюркан Генч, велосипедист: "Вражень про Україну багато - дуже легко і швидко пройшов митницю, люди у селах радо приймали, а чоловіки припрошували випити з ними по чарочці горілки. А коли запитували, як мене звати, я відповідав - Гюркан, вони мені - як? Юран? Юра? А ще у вас дуже багато снігу, але я морозів не боюся".

  Попередній матеріал
  У ще одному районі Закарпаття угорська мова стала регіональною [відео]
  Наступний матеріал
  В аварії російського "Суперджета-100" звинуватили пілотів
  Теги:
  Loading...