5.ua

В Аргентині підбивають підсумки парламентських виборів

  Тим часом в Аргентині підбивають підсумки проміжних парламентських виборів. Там напередодні обирали половину членів Палати Депутатів та третину складу Сенату.

  Явка була високою понад 70 відсотків. Президентському Фронту за Перемогу вдалося зберегти більшість у парламенті, але у ключовій провінції Буенос-Айрес, де мешкають близько 40 % населення країни, більшість проголосувала за опозицію. Тож частину депутатських голосів провладна партія втратила. Аналітики зазначають: за такого розкладу політичних сил, чинному президентові держави, Крістіні Фернандес навряд чи вдасться провести через парламент закон, що дозволив би їй у 2015-му втретє балотуватися на посаду глави держави. На додачу рейтинг Фернандес стрімко падає через високу інфляцію у країні.

  Ґабріела Мічетті, сенатор від опозиційної партії: «Наша політична сила не просто позиціонує себе, як борців за зміни. Ми - і є ці зміни. На наступних президентських виборах саме ми приведемо до влади нових людей з новими ідеями. Ми зуміємо покращити економічну ситуацію в країні і зробити нашу державу прикладом для наслідування».

  Попередній матеріал
  У Грузії перемогу на президентських виборах здобуває представник правлячої коаліції
  Наступний матеріал
  У Перу захисники таврин протестували проти кориди