У Грузії перемогу на президентських виборах здобуває представник правлячої коаліції

  Перемога вже у першому турі. Георгій Маргвелашвілі - кандидат від правлячої коаліції  Грузинська мрія - набирає 62 відсотки голосів.  Це останні дані тамтешнього Центрвиборчкому. Він опрацював більше 90 відсотків протоколів.

   

  Другий за підрахунками - Давид Бакрадзе, представник політсили Саакашвілі. За нього проголосували трохи більше 21-го відсотка громадян. Замикає трійку лідерів колишній спікер парламенту Ніно Бурджанадзе - з десятьма відсотками. Вона вже заявила: під час волевиявлення були зафіксовані численні порушення, тож її партія, Демократичний рух Єдина Грузія - буде оскаржувати результати і домагатися проведення другого туру.  Між тим  голова юридичного комітету парламенту вже повідомив - інавгурація новообраного президента Грузії відбудеться за три тижні - 17 листопада.

  Тамара Жванія, речник ЦВК Грузії: «Громадяни на виборчих дільницях - висловили свою волю і проголосували за кандидатів, яких вважали найкращими. Дуже важливо, що волевиявлення відбувалося мирно, без інцидентів і суттєвих порушень».

  Попередній матеріал
  ЗМІ: Спецслужби США прослуховували 60 млн дзвінків в Іспанії
  Наступний матеріал
  В Аргентині підбивають підсумки парламентських виборів
  Теги:
  Loading...