5.ua

Уся Москва може відчути на собі наслідки заворушень у Бірюльово [відео]

   

  З суспільної площини до економічної може перебратися конфлікт у Бірюльово. Овочева база, що у вихідні опинилася в епіцентрі вуличних сутичок, - нині під замком. Учасники анти-мігрантських заворушень твердять - саме там міг працювати убивця місцевого хлопця Єгора Щербакова. Його загибель і стала приводом для бурхливого виступу проти мігрантів.

  Житель РФ: «Овощная база - она работает в три смены... и там в квартирах, я даже не знаю, как муравейник».

  На Овочевій базі працюють - понад сотню фірм і тисячі робітників.

  Внаслідок перевірки - понад тисячу людей на оптовій базі затримали. У кількох - вилучили зброю. Крім зброї - поліція виявила і проблеми з документами. Проти керівництва оптової бази - за працевлаштування нелегалів - порушили три кримінальних справи. Перевірки на базі триватимуть щонайменше до п’ятниці. Головний санітарний лікар Росії - Генадій Онищенко вже заявив - домагатиметься повного закриття підприємства. На що представники бази відповіли застереженням:

  Магомед Чурилов, голова ради директорів ЗАТ «Нові Черемушки»: «Жодного стосунку цей убивця до нас не має... Абсолютно жодного.... Якщо така обставнока протримається ще пару днів, буде великий збій. Буде удар по народу, що ходить в магазини і купує товари».

  Жодних перебоїв із харчами - заспокоюють москвичів чиновники.

  Москвичі лише виграють від закриття - твердять у мерії. Базу у Бірюльово там називають - розсадником злочинності. Хоча - провину за заворушення покладають не на нелегалів, а на російських націоналістів.

  Олександр Горберко, заступник мера Москви: «эта работа ведется планомерно, мы закрыли уже несколько десятков таких криминогенных зон торговли.... мы уверены... что вчерашние беспорядки были спровоцированы крайне настроенными нациналистическими силами».

  Слідом за Бірюльовськю базою, перевірки на подібних підприємствах почалися в інших районах Москви. Особливе доручення Генеральної прокуратури Москви - виявити якомога більше нелегалів. А от з пошуками убивці - успіхів менше. Хоча в слідства є фотографія чоловіка, що нібито напав на Єгора Щерабкова, заарештувати підозрюваного за понад 4 доби не спромоглися. Лишень - за офіційними повідомленнями - кореслили коло підозрюваних.

  Ксенія Новікова, «5 канал»

   

  Попередній матеріал
  На Львівщині кладовище наблизилося впритул то жителів міста Рудки [відео]
  Наступний матеріал
  Дайджест міжнародних новин
  Теги: