Дайджест міжнародних новин

  Про інші події, що сколихнули світ, за мить - у дайджесті міжнародних новин.

   

  Убивчий тайфун Нарі - що забрав півтора десятки життів на Філіппінах - добрався до Китаю та В’єтнаму. Евакуйовані сотні тисяч людей. Оголошено найвищий - червоний - рівень небезпеки. На пік негоди очікують цієї ночі.

  Сотні тисяч прочан - зібралися нині на горі Арафат, що в Саудівській Аравії. Мусульмани вірять, що саме там після вигнання з раю з’явилися Адам та Єва. З Арафату ж - за повір’ям - говорив і пророк Мухамед. Відвідини цієї ори - один із обов’язкових етапів хаджу. Цьогоріч у прощі мають взяти участь до двох мільйонів людей.

  Футбольні фанати у Бразилії - мало не рознесли стадіон, зведений до Чемпіонату світу. Вболівальники, зажурені програшем улюбленої команди, почали трощити сидіння. Місцева преса пише, знищені - понад три тисячі крісел. Затримані - близько десятка фанатів.

  Музей - на честь дивовижного порятунку шахтарів - відкрили у Чилі. Рівно три роки тому - посеред пустелі Атакама - з-під землі дістали 33-х гірників. Вони провели під завалами понад три місяці. І не лиши вижили, а й зберегли здоров’я. Під землею - в очікуванні порятунку - гірники облаштували кухню, медпункт і навіть спортивний майданчик.

  «5 канал».

  Попередній матеріал
  Уся Москва може відчути на собі наслідки заворушень у Бірюльово [відео]
  Наступний матеріал
  Столична акція до річниці УПА завершилася концертом на Михайлівській площі
  Теги: