Уряд Італії припинив фінансувати реставрацію історичних пам`яток Риму

  Історичні пам’ятки Рима - під загрозою руйнування через економічну кризу. Про це заявив мер італійської столиці. Уряд Італії припинив фінансування реставраційних робіт у рамках економії бюджету.

  Самотужки місто не може подбати про реставрацію. Мер заявляє, що гроші необхідні уже сьогодні - у буквальному сенсі. У середу в Римі обвалилася частина старовинної дев’ятиметрової стіни на пагорбі Пінчо. Коштів на відновлення - близько трьохсот тисяч євро - немає. Скорочення фінансування на реставрацію пам’яток - не єдиний захід уряду в рамках економії бюджету. Влада Італії планує виставити на продаж понад три сотні історичних будівель, що належать державі.

  Джанні Алемано, мер Рима: "Наша найбільша проблема - це суворі заходи бюджетної економії. Ми не можемо отримати коштів, що потрібні для реставраційних робіт. Уряд вирішив їх не виділяти. І це - нечувано. У даному регіоні нічого вкрай серйозного не трапилося, але ми повинні звернути на це увагу, щоб подібна шкода іншим пам’яткам не повторювалась".

  Попередній матеріал
  Прем’єр-міністр Японії зустрівся з учасниками антиядерного руху
  Наступний матеріал
  У Києві стартував чемпіонат Європи й Африки з вейкбордингу [відео]
  Теги: