Прем’єр-міністр Японії зустрівся з учасниками антиядерного руху

  Учасники антиядерного руху в Японії вперше зустрілися з прем’єр-міністром країни. Активісти вимагали від глави уряду пояснень - чому він віддав наказ про поновлення роботи ядерних реакторів, незважаючи на катастрофу АЕС "Фукусіма-1".

  Протестувальники наполягають на повній відмові від використання ядерної енергії. Уряд наголошує, що такий крок можливий лише за кілька десятиріч. Доки влада не виконає вимог, активісти антиядерного руху обіцяють щоп’ятниці виходити на акцію до офісу прем’єр-міністра. 

  Торік у березні масштабний землетрус і цунамі стали причиною ядерної аварії на АЕС "Фукусіма-1". Ця аварія - найгірше подібне лихо у світі після Чорнобильської катастрофи.

  Місао Шіното, активіст антиядерного руху: "Ви на власний розсуд вирішили відновити роботу ядерних реакторів. Це рішення навіть не передали на ухвалу парламенту чи уряду. Я можу тільки дивуватися, наскільки це безвідповідально".

  Йошихіко Нода, прем’єр-міністр Японії: "Я не був під впливом жодних економічних організацій, коли ухвалював це рішення. Хочу чітко на цьому наголосити. Безпека немає крайньої межі".

  Попередній матеріал
  У Литві набуває популярності історична гра "Втеча з СРСР"
  Наступний матеріал
  Уряд Італії припинив фінансувати реставрацію історичних пам`яток Риму
  Теги: