У Литві набуває популярності історична гра "Втеча з СРСР"

  Новітня історія надихає латвійських істориків-реконструкторів. Група співробітників морського порту-музею міста Лієпая організувала для усіх охочих гру під назвою "Втеча з СРСР".

  Участь у ній беруть команди від 5 до 10 людей. Їхнє завдання - манівцями та катакомбами дістатися до моря, де за часів Радянського союзу проходив державний кордон. Дорогою слід збирати ключі та частини карти, які допоможуть дістатися мети. У призначеному місці на учасників забави чекає велика металева каністра. Вона символізує підводний човен, який забере втікачів до Швеції. Переможці отримують шоколадки і сертифікати "За успішну втечу з СРСР". Забавка набула неабиякої популярності серед місцевої молоді.

  Крістерс Крафтс, організатор гри: "У часи СРСР радянські прикордонники щоранку перевіряли берегову лінію і за слідами визначали, чи ніхто не намагався перетнути державний кордон. Якщо такі сліди знаходили - піднімали за тривогою увесь флот і починали полювання на втікачів. Більшість з них - ловили, і їхнія подальша доля складалася трагічно".

  Сольвіта Акмене, учасниця гри: "Раніше я боялася темноти і висоти, не вміла надягати протигаз. А за допомогою цієї гри - багато чого навчилася і подолала свої страхи. А це і є найголовніша перемога".

  Попередній матеріал
  На Донеччині макака втекла із зоопарку до сусіднього села [відео]
  Наступний матеріал
  Прем’єр-міністр Японії зустрівся з учасниками антиядерного руху
  Теги: