Уряд Греції ухвалив новий антикризовий бюджет

  Новий антикризовий бюджет одноголосно ухвалив уряд Греції. Згідно з планом кабінету, на країну чекають нові підвищення податків і скорочення держвитрат на майже 30 мільярдів євро.

  Тепер пакет антикризових заходів має підтримати парламент. Голосування відбудеться до кінця місяця. Нові антикризові заходи - одна з передумов, необхідних Греції, щоби отримати черговий кредит від МВФ та врятувати країну від дефолту. Між тим, греки продовжують протестувати проти урядової політики жорсткої економії. Нові демонстрації відбулися в усіх найбільших містах країни. На вілицях Афін до лідерів профспілок приєдналися кілька десятків активістів у костюмах спартанців. Щоби взяти участь у протестах, вони 4 дні добиралися до грецької столиці зі Спарти пішки. За словами активістів, демонстрації не припиняться, поки уряд не перегляне свою позицію.

  Джордж Тзогопулос, політолог: "Громадськість зараз висловлює намір не припиняти тиск на уряд та парламент. Майже половина населення вірить, що масові виступи можуть переконати владу відмовитися від жорсткої економії. Втім, кабінет дотримується власної політики. Новий антикризовий бюджет - критично необхідний для Греції".  

  Попередній матеріал
  Мер Львова: Не було впливу зовні – і не було проблем 22 червня
  Наступний матеріал
  У Франції почався суд над відомим кутюр`є Джоном Гальяно
  Теги: