Мер Львова: Не було впливу зовні – і не було проблем 22 червня

  Сутичок у Львові на День пам’яті 22 червні вдалось уникнути тому що на цей раз у місті не було провокаторів і львів’яни мали можливість спокійно віддати шану загиблим підчас війни. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив міський голова Львова Андрій Садовий

  «Нема провокаторів і нема сутичок. Сьогодні львів’яни мали можливість спокійно молитися і віддати шану тим, хто був невинно замордований. Сьогодні ми молились на подвір’ї тюрми на Лонського, де 70 років тому назад відкрилися двері і мешканці міста Львова с жахом побачили тисячі тіл невинно убієнних, коли відійшла радянська армія. Взагалі Львів пережив шалені жернова – з одного боку Сталінські, з іншого боку Гітлерівські. Тому треба молитися і треба просити прошення – це те, що ми сьогодні можемо зробити», – заявив мер Львова.
   
  Садовий переконаний, що провокатори, які спровокували сутички у Львові на День перемоги 9 травня, побоялися повторення тих подій.
   
  «Я думаю це страх тих хто робив провокації 9 травня – вони зрозуміли, що такого більше їм ніхто не простить. Львів – це є мирне місто, це є місто молитви, це є найбільше україномовне місто світу, тому мені важливо, щоб ми показували приклад. І сьогодні громада була єдиною – і всі громадські організації міста, політики, політичні партії, сьогодні всі були разом. Не було впливу зовні – і не було проблем» – переконує Львівський міський голова.
   
  Садовий зазначив, що 22 червня громадська безпека у Львові було організована на належному рівні  і, що на сьогодні немає вже сумнівів – події 9 травня були спровоковані і цим скористались недруги України.
   
  «Сьогодні вже є чітко зрозуміло, що провокації у Львові були сплановані і цими провокаціями прекрасно скористалися наші недруги за кордоном, які показували Україну в дуже поганому світлі, зауважу – не Львів, Україну, тому програла Україна. І Мені приємно, що державна влада це зрозуміла і сьогодні ми маємо спокій» – наголосив Садовий.

  Попередній матеріал
  Чорновіл: Янукович зрозумів, що провокації 9 травня у Львові зіграли проти нього
  Наступний матеріал
  Уряд Греції ухвалив новий антикризовий бюджет
  Теги: