У Франції почався суд над відомим кутюр`є Джоном Гальяно

  10 тисяч євро штрафу має виплатити колишній арт-директор "Діор" Джон Гальяно. Цього вимагає прокурор паризького суду. Кинути кутюр`є за ґрати обвинувачення не вимагає.

  Слухання почалися напередодні ввечері. Остаточний вирок оголосять на початку вересня. Гальяно звинувачують у антисемітських та націоналістичних висловлюваннях. Сам фігурант справи пояснив свій вчинок залежністю від алкоголю, антидепресантів та снодійного. За словами його адвоката, пан Гальяно не надто добре папам`ятає, що саме говорив Жеральдині Блох та її супутникові у паризькому кафе. Зараз модельєр лікується від алкогольної залежності. З модного дому "Діор", де він працював з 1996 року, його звільнили, персональний бренд Гальяно - прикрили.

  Орельєн Амель, адвокат Гальяно: "Ми раді, що пан Гальяно отримав змогу вибачитися перед постраждалими та перед судом. Він пояснив, що до стану, у якому він говорив дійсно неприпустимі речі, його призвела залежність від алкоголю та медикаментів. Це підтвердив нам і його лікар. Тож, він завдав людям образ ненавмисне".

  Попередній матеріал
  Уряд Греції ухвалив новий антикризовий бюджет
  Наступний матеріал
  У Польщі пройшли навчання рятувальних служб до Євро-2012 [сюжет, відео]
  Теги: