У Польщі пройшли навчання рятувальних служб до Євро-2012 [сюжет, відео]

  Знешкодження вибухівок, евакуація вболівальників зі стадіону та придушення ймовірних заворушень. У Польщі посилено готуються до Євро-2012. Рятувальні служби відшліфовують свої навички, щоби під час футбольного чемпіонату бути готовими до будь-якого розвитку подій.

  До проведення частини матчів Євро-2012 готуються у польських Варшаві, Гданську, Вроцлаві та Познані. У останньому - провели масштабні навчання усіх рятувальних служб. У них взяли участь понад чотири сотні пожежників, поліцейських та рятувальників. Відпрацьовували різноманітні сценарії надзвичайних ситуацій, від виявлення і знешкодження бомби - до евакуації стадіону, придушення ймовірних заворушень та боротьби з наслідками хімічної атаки.

  Михаль Кучерський, пожежник: "Сьогоднішні навчання мають на меті випробувати рівень підготовки усіх рятувальних служб, а також перевірити готовність охорони стадіонів. Це вкрай важливо, щоби належно підготуватися до футбольного чемпіонату Євро-2012".

  Для спільних навчань поляки запросили фахівців з сусідньої Німеччини. Кажуть - у них багатий досвід. Адже Німеччина приймала футбольний чемпіонат у 2006 році. 

  Крістоф Бальман, пожежник з Німеччини: "Ми проводили багато спціалізованих тренувань в Гановері, коли готувалися приймати чемпіонат світу з футболу п`ять років тому. Тож, гадаю, ми маємо що показати нашим колегам з Познаня".

  Загалом, на думку фахівців, Польща готова до проведення матчів чемпіонату Європи з футболу на 80 %.  Днями - за рік до проведення Євро-2012 - польська агенція преси відкрила інтернет-портал, присвячений підготовці до чемпіонату. Там же можна і замовляти квитки, адже більшість з них, за прогнозами фахівців, будуть продані саме через інтернет. Перший квиток на Євро-2012 за допомогою всесвітньої мережі замовили ще 1 лютого цього року. Його купив громадянин Південної Кореї.

  Олена Хоменко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Франції почався суд над відомим кутюр`є Джоном Гальяно
  Наступний матеріал
  У Чехії відбулась акція на захист книговидання
  Теги: