Уперше в історії у список найбільш розшукуваних терористів ФБР потрапила жінка

  Уперше в історії у список найбільш розшукуваних терористів ФБР - потрапила жінка. Джоан Чесімард звинувачують у числЕнних злочинах, зокрема - у вбивстві поліцейського сорок років тому.

  Джоан - колишній член радикальних організацій Чорна Армія Звільнення і Партія Чорних Пантер. Натепер їй за шістдесят, і, за даними розвідки, вона мешкає на Кубі. Туди перебралася - понад 30 років тому, коли втекла із в`язниці Нью-Джерсі. Там жінка відбувала довічне ув`язнення за вбивство. За допомогу у затриманні терористки - Федеральне бюро призначило винагороду у два мільйони доларів.

  Аарон Форд, спеціальний агент ФБР: "ФБР разом з поліцейським департаментом та прокуратурою Нью-Джерсі ухвалили рішення внести до списку найбільш розшукуваних злочинців Джоан Чезімард. За нашими даними, вона натепер перебуває на Кубі, і там продовжує пропагувати терористичну ідеологію. Зокрема - виступає з антиамериканськими промовами і закликає людей до революції і насильства. Ця жінка - винна в убивстві поліцейського, і повинна понести за це покарання".


   

  Попередній матеріал
  Організація "Репортери без кордонів" оприлюднила список ворогів медіа [відео]
  Наступний матеріал
  Крадені півмільйона євро не хочуть повертати поліції мешканці містечка Зедельгем
  Теги:
  Loading...