Організація "Репортери без кордонів" оприлюднила список ворогів медіа [відео]

  До дня свободи слова організація "Репортери без кордонів" оприлюднила список ворогів медіа. Жоден представник України туди не потрапив, але традиційно є Президенти сусудініх Білорусі та Росії - Олександр Лукашенко та Володимир Путін.

  Протест проти свободи слова до дня свободи преси підготували активісти організації "Репортери без кордонів". У центрі Парижа, де базується головний офіс організації - з’явився постер із світовими лідерами, які на думку представників організації найбільше утискають журналістів.

  Крістоф Делуар, виконавчий директор організації "Репортери без кордонів": "Ці малюнки на паризьких стінах відображають ставлення цих людей до свободи преси та своїх громадян".

  Серед тих, хто потрапив на постер - лідери Росії, Ірану, Китаю, Південної Кореї та Сирії. Усі вони показують непристойні жести руками. Загалом до списку цьогоріч потрапили 39 вогорів медіа - це політики, злочинні угруповання та екстремістські організації, які переслідують незалежних журналістів. Серед новачків рейтингу - організація Брати Мусульмани з Єгипту та сирійські повстанці з гілки Аль-Каїди.

  Крістоф Делуар, виконавчий директор організації "Репортери без кордонів": "Ми вимагаємо від світової спільноти рішучіших дій. Адже бачимо, що інколи країни які підтримують свободу слова нічого не роблять  якщо вогори преси - їхні союзники".

  Також "Репортери без кордонів" підготували щорічний міжнародний рейтинг свободи преси. Україна там утримує низькі позиції - як і торік - це 126-те місце. Показники суттєво погіршилися ще у 2010ому, коли президентом країни став Віктор Янукович.

  ***

  Попередній матеріал
  У Донецьку невідомі зруйнували один із найбільших курганів із похованням [відео]
  Наступний матеріал
  Уперше в історії у список найбільш розшукуваних терористів ФБР потрапила жінка
  Теги:
  Loading...