Крадені півмільйона євро не хочуть повертати поліції мешканці містечка Зедельгем

  Крадені півмільйона євро не хочуть повертати поліції мешканці бельгійського містечка Зедельгем. Правоохоронці кажуть - розпочнуть примусові обшуки в їхніх будинках.

  У кого знАйдуть підозрілі кошти - посадять на два роки до в`язниці. Півмісяця тому злодії вкрали у сусідньому місті сейф із мільйоном євро. Коли поліція почала їх переслідувати - викинули гроші на дорогу. Мешканці кількох вулиць Зедельгема одразу ж почали їх збирати. Правоохоронці через це відстали від зловмисників. Офіцери розповідають: найбільш спритні громадяни навіть взяли із собою віники та замітали ними гроші у мішки. Поліцейським, за їхніми словами, вдалося буквально вирвати з рук городян півмільйона євро. Решту не знайшли й досі, як і злодіїв, які викрали сейф.

  Гектор Кларисс, місцевий мешканець: "Думки місцевої громади розділилися. Хтось таки збирав ті гроші, але всі кажуть в умовному часі. Одні стверджують, що повернули б крадене, інші висловлюють протилежні ідеї. Особисто я вважаю - не віддавати настільки велику суму її законному власнику - неправильно".

  Попередній матеріал
  Уперше в історії у список найбільш розшукуваних терористів ФБР потрапила жінка
  Наступний матеріал
  В Одесі відтворили останній день земного життя Ісуса Христа [відео]
  Теги:
  Loading...