Українця у США звинуватили у виготовленні не вибухівки, а петард

  Незаконне володіння піротехнічними засобами закидають українцеві Микиті Панасенку, інформацію про арешт якого оприлюднили сьогодні американські ЗМІ.

  За повідомленнями, ФБР нібито зняло його із потяга на Нью-Йорк із вибухівкою. Натомість, сам обвинувачений повідомив телефоном 5 каналу - віз не вибухівку, а петарду, яку хотів випробувати у лісі заради втіхи. Поділився намірами із сусідом, а той - доповів поліції. Нині Микита Панасенко вже перебуває у себе вдома.

  Микита Панасенко, обвинувачений: "Просто вирішив - певно що хибно - зробити випробування із піротехнікою, і зробити петарди із застосуванням пороху. Потім повіз їх в ліс, щоб випробувати. Переляканий сусід розповів ще одній людині, потім це дійшло до поліції. Потім викликали ФБР. Обшукали квартиру, знайшли цей порох. Я нічого не приховував - я не вважав, що це щось серйозне. Я сказав, що я робив ці петарди. Ну, може, сильні петарди. Певно, я неправильно поступив, коли виробляв, і тим паче - взяв їх у поїзд. Прокуратура штату Нью-Джерсі все-таки вирішила висувати обвинувачення. Суд триватиме".

  Попередній матеріал
  В Ужгороді зацвіли сакури [відео]
  Наступний матеріал
  У Харкові вкрали пам`ятний знак загиблим героям УПА [відео]
  Теги:
  Loading...