Аркадій Бабченко, журналіст
Аркадій Бабченко, журналіст 5 канал

Україна відбивається від "русского міра", Ізраїль – від "арабського" – Бабченко про загострення навколо сектора Ґаза

Читайте по-русски
І Україна, і Ізраїль б'ються за своє існування проти багатих на "скрєпи" сусідів, впевнений журналіст

Обмін ракетними ударами між Ізраїлем та Палестиною не можна називати ізраїльсько-палестинською війною, адже це продовження арабо-ізраїльської війни, у якій Ізраїль б'ється за власне існування. Про це в ефірі програми "Час Ч" на "5 каналі" сказав журналіст Аркадій Бабченко.

"Не можна казати "ізраїльсько-палестинська війна", тому що формулювання "ізраїльсько-палестинська війна" – це приблизно як формулювання "українсько-донбаська війна". Тому що не має ніякого палестинського народу, такої нації не існує, як не існує "народу ЛНР та ДНР" – це все продовження арабо-ізраїльської війни, тому що у Палестині живуть араби", – зауважив він.

"Безумовно, Ізраїль у цьому плані перебуває в точно такій самій ситуації, що й Україна. Україна відбивається від сусіда, який зсунувся з розуму і намагається їй нав'язати "русскій мір", а Ізраїль відбивається від сусідів, які намагаються йому нав'язати "арабський мир". І там, і там зі "скрєпами" все добре. І там, і там – диктатури, геїв вішають на підйомних кранах. "Русскій мір" хоче, щоб не було України, а "арабський мир" хоче, щоб не було Ізраїлю, і це продовження все тієї ж війни, яка триває вже не один десяток років. І для мене питання на чийому бути боці не існує в принципі – як на боці України, яка б'ється за своє існування, так і на боці Ізраїлю, який б'ється за своє", – пояснив Бабченко.

Дивіться повний запис програми "Час Ч":

Як відомо, конфлікт між Ізраїлем і Палестиною на Близькому Сході знову перейшов у гарячу фазу. 11 травня Ізраїль було масштабно обстріляно ракетами з території сектора Ґаза. Нетаньягу заявив, що обстріли не можна залишати без відповіді, після чого ЦАХАЛ завдав "сотні ударів" по об'єктах у секторі Ґаза, а сили Ізраїлю відкрили масований вогонь по Ґазі зі своєї території.

Попередній матеріал
Скандал довкола розкопок кургану на Дніпропетровщині – чому обурюються місцеві жителі та що відповідають історики
Наступний матеріал
"В Україні складно побачити класних коміків": ведучий пояснив, у чому проблема
Loading...