5.ua

Україна продовжить переговори з Ізраїлем про зону вільної торгівлі

  Кабінет міністрів України планує продовжити переговорний процес з укладення двосторонньої угоди про вільну торгівлю з Ізраїлем.


  Міністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета зустрівся з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Реувеном Дін Елем, повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

  "Україна надає особливого значення двосторонньому торговельно-економічному та інвестиційному співробітництву з перспективними країнами - партнерами. А Ізраїль - один із основних торговельних партнерів України серед країн Близького й Середнього Сходу", - сказав міністр.

  На зустрічі було зазначено, що на сьогодні одним із провідних питань у торговельно-економічних відносинах є продовження переговорного процесу з укладення двосторонньої угоди про вільну торгівлю між Кабінетом міністрів України та урядом держави Ізраїль.

  "Сторони підкреслили, що серед головних напрямів партнерства між нашими країнами - пошук ефективних шляхів зі зміцнення торговельно-економічних стосунків", - йдеться у повідомленні Мінекономрозвитку України.

  Посол Ізраїлю наголосив, що його країна готова допомагати Україні у її починаннях. У цьому контексті особливого значення набуває продовження роботи задля підписання фінансового протоколу - документу, який дозволить скористатися коштами, виділеними ізраїльським урядом для реалізації проектів в Україні.

  "Нам треба більше спілкуватися і зробити співпрацю динамічнішою. Це той двигун, який рухатиме різні сфери, приміром, охорону здоров’я, транспорт, енергетику. Наш уряд виділив кошти на ці цілі і нам треба їх використати таким чином, щоб це принесло користь Україні", - сказав Дін Ель.
  Попередній матеріал
  Україна пропонує європейцям купувати російський газ на кордоні з РФ
  Наступний матеріал
  Мінюст: Суд над компартією України буде прозорим та публічним