Фото flickr

Україна має вирішити питання державного устрою до виборів 25 травня – МЗС РФ

  Міністерство закордонних справ Росії заявило, що у Москві розраховують на те, щоб питання державного устрою та поваги прав


  "У Москві розраховують на те, що відповідно до Женевських домовленостей від 17 квітня і "дорожньої карти" ОБСЄ, переданої Буркхальтером (чинним головою ОБСЄ, президентом Швейцарії Дідьє Буркхальтером – ред.) , партнери з ЄС і США використовують свій вплив на нинішнє керівництво в Києві з тим , щоб питання державного устрою та поваги прав регіонів були обговорені найближчим часом , в будь-якому випадку до виборів, запланованих на 25 травня", - говориться у заяві, опублікованій на сайті МЗС.

  "Референдуми в Донецькій і Луганській областях України, які відбулися нещодавно, повинні сприйматися як ясний сигнал Києву про глибоку кризу взаємного розуміння, а в більш широкому сенсі - самої української державності", - впевнені російські дипломати.

  Нагадаємо, 11 травня в Донецькій та Луганській областях пройшли псевдореферендуми про незалежність регіонів. Сепаратисти, які організували ці головування, заявили про надзвичайно високу явку виборців та високу підтримку незалежності. У світі вже засудили цей "референдум" та заявили, що не визнають його ні за яких умов. Однак Росія заявила, що "поважає вибір жителів Донбасу на самовизначення".

  Після оголошення результатів псевдореферендуму лідери сепаратистів оголосили незалежність Донецької та Луганської народних республік та попросилися до складу Росії.
  Попередній матеріал
  У день українських виборів Росія проведе військові навчання біля кордону
  Наступний матеріал
  Круглий стіл національної єдності почне роботу у Верховній Раді
  Теги:
  Loading...