5.ua

У день українських виборів Росія проведе військові навчання біля кордону

  Під час президентських виборів в Україні у Воронезької області, що межу з нею, Росія буде проводити всеармійські змагання з повітряного вишколу "Авіадартс-2014".
  Навчання на полігоні "Погоново" будуть проходити з 20 по 26 травня, - повідомляє прес-служба Західного військового округу Збройних сил РФ.

  "Понад 70 авіаційних екіпажів Збройних Сил РФ візьмуть участь у всеармійських змаганнях Авіадартс-2104, які пройдуть з 20 по 26 травня на полігоні Погоново у Воронезькій області. Західний військовий округ (ЗВО) на них представлять понад 10 екіпажів", - йдеться в повідомленні.

  Разом з тим в прес-службі Міністерства оборони Росії додали, що змагання "Авіадартс-2014" будуть проходити також на авіабазі в Липецькій області.

  Повідомляють, що в заході буде задіяна авіаційна техніка оперативно-тактичної, армійської, військово-транспортної та дальньої авіацій.

  "Під час практичного застосування авіації, льотчики будуть змагатися у точності стрільби некерованими авіаційними ракетами, а також з авіаційних гармат по наземним цілям", - додали в Міноборони.

  Нагадаємо, вибори президента в Україні відбудуться 25 травня 2014 року.
  Попередній матеріал
  Слідчий комітет Росії почав перевірку щодо Ляшка
  Наступний матеріал
  Україна має вирішити питання державного устрою до виборів 25 травня – МЗС РФ