5.ua

Круглий стіл національної єдності почне роботу у Верховній Раді

  Перший загальноукраїнський круглий стіл національної єдності розпочне своє перше засідання 14 травня у будівлі Верховної Ради.  Інформацію про це розміщено на парламентському сайті.


  "Турчинов і Яценюк наголосили, що метою загальнонаціонального діалогу є формування національного консенсусу з ключових для українського суспільства проблем. Напрацьовані пропозиції за участю всіх політичних сил будуть імплементовані Верховною Радою України, у тому числі через механізми внесення змін до Конституції та законодавства", - підкреслили у Раді.

  Як повідомляється Олександр Турчинов та Арсеній Яценюк запросили усіх учасників політичного процесу, а також представників громадськості активно долучитися до реалізації цієї ініціативи.

  "До участі у роботі круглого столу національної єдності запрошені попередні президенти України Леонід Кравчук і Леонід Кучма, урядовці, народні депутати, кандидати у президенти, керівники обласних адміністрацій та голови обласних рад, представники органів місцевого самоврядування, науковці, представники релігійних організацій, бізнес-кіл, громадських та міжнародних організацій, громадські діячі". – зазначено у повідомленні.

  Перше засідання почнеться о 16:30.

  Як відомо, про ініціативу проведення таких круглих столів оголосили ще 8 травня у своїй спільній заяві в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов і прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.
  Попередній матеріал
  Україна має вирішити питання державного устрою до виборів 25 травня – МЗС РФ
  Наступний матеріал
  Росія розпочала проти України війну нового покоління - Коваль