noi.md

Україна і Молдова відновили активне співробітництво з питань торгівлі й інфраструктури

  Зустріч такого високого рівня відбулася вперше за минулі 5 років

  Сьогодні 15 листопада в місті Кишинів відбулася зустріч представників Міжурядової комісії з питань торговельно-економічного співробітництва. На ній обговорювалося питання щодо посилення торговельно-економічного діалогу між Україною та Молдовою. Про це повідомляє прес-служба уряду.

  "Зустріч такого високого рівня відбулася вперше за минулі 5 років і це є свідченням важливості добросусідських та дружніх відносин між Україною та Республікою Молдовою у торговельно-економічних відносинах", – підкреслив міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

  Також він зазначив, що Молдова є стратегічним партнером для України. "Активізація торговельно-економічного діалогу та усунення торговельних бар'єрів є важливим кроком для наших країн та має продовжитися стратегічними контактами на найвищому державному рівні", – підкреслив міністр.

  Віце-прем'єр-міністр економіки Молдови Октавіан Калмик наголосив на тому, що вони не збираються продовжувати обмежувальні заходи після 1 січня 2017 року.

  Також, на засіданні, торговий представник України Наталія Микольська додатково наголосила про необхідність посилення українсько-молдовської взаємодії у бізнес-сегменті.

  "Слід посилити українсько-молдовський B2B діалог у всіх сферах, а особливу увагу приділити контактам у "нетрадиційних" сегментах торгівлі – сфері послуг та продукції ІТ-технологій", – зауважила Микольська.

  За результатами засідання Міжурядової комісії сторони підписали спільний Протокол, у якому відобразили ключові позиції щодо подальшої спільної роботи.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні в Адміністрації Президента заявили, що Україна підтверджує готовність і надалі розбудовувати добросусідські відносини з Молдовою. 

  Попередній матеріал
  Саакашвілі: Я не вірю, що статус-кво можливий. Усе вирішиться у наступні шість місяців
  Наступний матеріал
  Кіберполіція припинила роботу одного з найбільших піратських сайтів України Fs.to – відео

  Україна, Молдова та Румунія домовились про створення транспортного коридору

  Молдова вимагає від Росії вивести війська із Придністров’я

  Україна й Молдова спростили оформлення вантажів на кордоні

  Молдова обирає Президента: Як відбуваються вибори