noi.md

Україна підтверджує готовність і надалі розбудовувати добросусідські відносини з Молдовою – АП

  Українська сторона підтвердила повагу до суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдова в її міжнародно визнаних кордонах

  Україна підтверджує готовність і надалі розбудовувати добросусідські відносини з Молдовою. Про це заявив заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, повідомляє прес-служба Президента.

  "Президент України взяв до уваги результати президентських виборів у Молдові, які відбулися 30 жовтня та 13 листопада. Ми поважаємо вибір молдовського народу", – сказав заступник глави Адміністрації Президента України Костянтин Єлісєєв, коментуючи результати президентських виборів у Республіці Молдова.

  Заступник глави Адміністрації Президента наголосив, що Україна підтверджує готовність і надалі розбудовувати добросусідські відносини з Республікою Молдова. "Розраховуємо також на збереження ефективного співробітництва наших держав у рамках стратегічного курсу на європейську інтеграцію", – зазначив він.

  Водночас, за словами Костянтина Єлісєєва, позитивна динаміка українсько-молдовських відносин буде напряму залежати від налаштованості нового керівництва Молдови розвивати співробітництво на основі чіткої поваги до суверенітету і територіальної цілісності України, включаючи невизнання анексії Криму, та відданості базовим принципам міжнародного права.

  "Підтверджуємо повагу до суверенітету і територіальної цілісності Республіки Молдова в її міжнародно визнаних кордонах, які включають Придністровський регіон Молдови", – підкреслив заступник глави Адміністрації Президента.

  Костянтин Єлісєєв також наголосив, що українська сторона продовжуватиме відігравати активну роль гаранта і посередника у переговорному процесі з придністровського врегулювання, в тому числі шляхом активізації роботи у форматі "5+2".

  Як повідомляв 5.ua, вчора, 14 листопада 2016 року, у ВР закликали не визнавати результати виборів у Молдові через фальсифікації. 

  Попередній матеріал
  Наслідки негоди на Івано-Франківщині: у "сніговій окупації" досі перебувають кількадесят селищ
  Наступний матеріал
  "Прекрасна була людина": на Львівщині прощались з бійцем, що загинув від ворожої кулі

  Результати виборів у Болгарії й Молдові свідчать про те, що РФ досі мислить категоріями відбудови – експерт

  Вибори у Молдові: підрахували 100% голосів, перемогу офіційно здобув проросійський кандидат

  Перший офіційний візит: новообраний президент Молдови зазбирався до Кремля

  Чи стануть вибори у Молдові полігоном Кремля – сюжет

  У ВР закликають не визнавати результати виборів у Молдові через фальсифікації

  Проросійське лобі та фальсифікації: у Молдові відбулись президентські вибори