У Єгипті загинула віце-губернатор Миколаївської області

  Загибла у Єгипті українка - це віце-губернатор Миколаївської області Світлана Карпій. Це підтвердили П`ятому каналу у приймальні облдержадміністрації.

  Водночас МЗС України повідомляє, що тіло жінки, яка загинула напередодні в автокатастрофі, перевезуть на батьківщину. Напередодні на шляху з Шарм-ель-Шейха до Каїра перекинувся і загорівся автобус. Там перебували сорок туристів, четверо з них українці. Загинули дев`ятеро туристів. Ще одни громадянин України травмований та доправлений до лікарні. Подробиці - від речника Міністерства закордонних справ Василя Кирилича.

  Василь Кирилич: "На цю пору здійснюються процедурні заходи з підготовки до проведення перевезення тіла загиблої громадянки України в Україну, травмований громадянин Українини проходить після операційне лікування. Посольство України в Єгипті готуються документи, що засвідчують особу позаяк вони втрачені після аварії, необхідні для повернення громадян України в Укарїну. Посольство України перебуває в тісному контакті з громадянами України які перебувають на місці для з`ясування обставин та надання необхідної допомоги".

  Попередній матеріал
  Акції протесту проти війни в Іраку біля Білого дому
  Наступний матеріал
  Рейтинг "ворогів преси" від незалежної медіа-профспілки
  Теги:
  Loading...